Tel./faks: 8-5-2432555
Adresas: Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės, Vilniaus m. sav.
El p.: rastine@grigiskiuvidurine.vilnius.lm.lt

SIDABRINIS „ŽALIOJO KILIMO APDOVANOJIMAS“

Balandžio 27 d., penktadienį, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre  vyko kasmetiniai „Žaliojo kilimo apdovanojimai“. Auksiniais, sidabriniais ir žaliaisiais sertifikatais buvo įvertintos ugdymo įstaigos – programos „Darni Mokykla“ dalyvės, savo idėjas pavertusios reikšmingais, sėkmingai veikiančiais projektais, propaguojančiais sveikos mitybos, atsakingo vartojimo bei resursų taupymo įpročius, fizinį aktyvumą ir „žaliąjį“ transportą, aplinkosaugą, sveiką ugdymo įstaigos aplinką bei bendruomenės švietimą darnaus vystymosi temomis.

2017–2018 m. „Darnios Mokyklos“ programoje dalyvavo 73 ugdymo įstaigos – nuo gimnazijų iki darželių ar neformaliojo ugdymo centrų.

Grigiškių gimnazijos 6b kl. moksleiviai, Darija, Emilija ir Maksim, ne tik parvežė namo gimnazijos bendruomenės veiklos įvertinimą bei „žaliąjį“ prizą, kurį pasodins būsimoje gimnazijos gamtos laboratorijoje, bet ir dalyvavo įvairiuose dirbtuvėse - kūrė žaidimus, kepė „sveikus“ saldumynus, vaišino jais visus renginio svečius.

Tausokime savo aplinką ir gyvenkime darnoje su gamta.

Daugiau nuotraukų