Tel./faks: 8-5-2432555
Adresas: Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės, Vilniaus m. sav.
El p.: rastine@grigiskiuvidurine.vilnius.lm.lt

MŪSŲ GIMNAZIJOS SPORTO PASIEKIMAI

Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos mokiniai ne tik mokosi, bet ir noriai dalyvauja įvairiose sporto varžybose, atstovauja gimnazijai. Mūsų gimnazijos vaikinų, gimusių 2003 m.,  futbolo komanda spalio mėn. dalyvavo Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „MRGolas 2019“ ir laimėjo Vilniaus miesto varžybas ir iškovojo teisę dalyvauti Vilniaus apskrities finalinėse varžybose. Finalo ketverto varžybos vyko šių metų lapkričio 13 diena Vilniaus Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos salėje. Apskrities finalininkus sudarė: Grigiškių gimnazija, Marijampolio M.Lukšienės gimnazija, Maišiagalos LDK Algirdo gimnazija ir Vilniaus Žirmūnų gimnazija. Po įtemptų rungtynių mūsų gimnazijos vaikinų komanda laimėjo pirmąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „MRGolas 2019“ didžiajame finale, kuris vyks šių metų gruodžio 12 diena Prienų kūno kultūros ir sporto centro salėje.  Finale varžysis dešimt nugalėtojų iš Lietuvos apskričių, tarp jų ir mūsų komanda. (3 ft)

Gerai sekasi ir mūsų gimnazijos jaunesnei futbolininkų kartai. Vaikinų, gimusių 2006 m., rinktinė sėkmingai praėjo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių pogrupio etapą, po kurio iškovojome teisę žaisti atkrenkamosiose varžybose,  kurios vyko Jono Pauliaus II progimnazijos sporto salėje. Jaunesnieji mūsų gimnazijos futbolininkų komandos dalyviai pelnė pergalę po pergalės, todėl dar š.m. gruodžio mėnesio pradžioje žais Vilniaus miesto finalinio ketverto varžybose.

Galime pasidžiaugti ir mūsų merginų, gimusių 2005-2006 m., komanda. Jos sėkmingai praėjo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių visus etapus ir tapo Vilniaus miesto čempionėmis. Vilniaus miesto finalo ketverto varžybos vyko Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijoje. Finale dalyvavo: Simono Daukanto progimnazija, V.Sirokomlės gimnazija, Šv. Kristoforo gimnazija ir mes. Po atkaklių kovų laimėjome teisę dalyvauti zoninėse varžybose, kurios vyko Širvintų sporto centre.  Lapkričio 29 diena vykome į Širvintas kur susitikome su Širvintų „Atžalyno“ progimnazija, Molėtų progimnazija ir Šalčininkų r. komanda. Fortūna neapleido ir čia - gavome  kelialapį į tarpzonines rungtynes, kurios vyks kitų metų sausio mėnesio pradžioje. (1ft ,4ft ir 5ft )

Lapkričio mėn. gimnazijos mokiniai dalyvavo tautinių mažumų mokyklų tinklinio turnyre, kuris vyko Trakų gimnazijoje. Turėjome galimybę išbandyti jėgas su šeimininkais, Lentvario H. Senkevičiaus gimnazijos ir Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos moksleiviais. Varžybos vyko sklandžiai ir įdomiai, kadangi trys komandos surinko tiek pat taškų. Galutinį rezultatą lėmė tarpusavio rungtynių taškų skirtumas, pagal kurį užėmėme trečią vietą ir gavome taurę. (2 ft)

Tikimės, kad mūsų jaunuosius sportininkus lydės sėkmė ir tolesnėse varžybose.  Linkime gerų rezultatų moksluose ir sporto aikštelėse.

Daugiau nuotraukų