Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija
Vilniaus savivaldybės
Grigiškių gimnazija
Kalba:  ltruenpl
Tel./faks: 8-5-2432555
Adresas: Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės, Vilniaus m. sav.
El p.: rastine@grigiskiuvidurine.vilnius.lm.lt
 
Kraunasi...

Gimnazijos pedagoginiai darbuotojai

VILNIAUS SAVIVALDYBĖS GRIGIŠKIŲ GIMNAZIJOS

MOKYTOJŲ IR KITŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS 2017-2018 M.M.

Eil. Nr. Vardas Pavardė Mokomieji dalykai Auklėjamoji klasė
1 Audronė Antropikienė Lietuvių kalba  
2 Balkunienė Beata

Pradinis ugdymas

(rusų ugdomąja kalba)

4 b
3 Verimej Karolina Anglų kalba 7 c
4 Beliak Teresa Lenkų kalba 6 b
5 Beneckienė Svetlana Matematika, ekonomika 7 a
6 Biskupska Tatjana

Rusų (gimtoji) kalba,

Dorinis ugdymas (etika)

III a(gimnazijos)
7 Bogdevičienė Ana

Priešmokyklinis ugdymas

(rusų ugdomąja kalba)

 
8 Boroda Jelena Anglų kalba  
9 Butrimovič Viktorija Dorinis ugdymas (tikyba)  
10 Chaleckaja Lucija Psichologė, būrelio vadovė  
11 Gasperskaja Mažena Aerobika, Šokių būrelis  
12 Gaurytė Dalia

Lietuvių kalba

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

II a (gimnazijos)
13 Griškevičienė Daiva

Istorija

Pilietiškumo pagrindai, Teisė

5 b
14 Iliukovič Ana

Priešmokyklinis ugdymas

(lenkų ugdomąja kalba)

 
15 Jakubovskaja Irina Biologija, gamta ir žmogus  
16 Jakubovskij Aleksandras Kūno kultūra  
17 Jarmolovič Jan Muzika  
18 Jatkela Vincas

Žmogaus sauga, fizika, automobilizmas

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

 
19 Jatkelienė Birutė Bibliotekininkė  
20 Jodkienė Jolanta Muzika 8 a
21 Jodkienė Nijolė Dailė  
22 Juchnevičienė Rita Lietuvių kalba  
23 Klimaševskaja Bartkevičienė Anželika Choreorafija, šokių būrelių vadovė  
24 Kločko Olga Fizika, gamta ir žmogus IVa (gimnazijos)
25 Kučinskaja Ana

Pradinis ugdymas

(rusų ugdomąja kalba)

4 a
26 Lauruvenec Valerija Visos dienos grupės vadovė  
27 Mačiulienė Nijolė Lietuvių kalba

8 b 

I b (gimnazijos)

28 Markevičienė Vilma Lietuvių kalba 6 a
29 Mickevič Olga

Pradinis ugdymas

(rusų ugdomąja kalba)

3 a
30 Sergeičik Marina Anglų kalba  
31 Nikulin Victor Dorinis ugdymas (stačiatikių tikyba)  
32 Petrucina Jevgenija Socialinis pedaogas  
33 Pleskevičiūtė Gražina Geografija, kūno kultūra 7 b
34 Leonovič Ana Logopedas  
35 Pliopienė Ilona

Pradinis ugdymas

(lenkų ugdomąja kalba)

2 c
36 Pomarnacka Irena Technologijos

 

37 Pomarnacka Ivona

Technologijos

Technologijų būrelio vadovė

5 c
38 Razulevičiūtė Inga Lietuvių kalba  
39 Rogovskaja Svetlana

Rusų (gimtoji) kalba

Vokiečių kalba

 
40 Senkevič Božena

Istorija, pilietiškumo pagrindai

Lenkų kalba

 
41 Stefanovič Lucija Matematika IV b (gimnazijos)
42 Šuškevič Jelena

Chemija, gamta ir žmogus

Dorinis ugdymas (etika)

Mokinių tarybos kuratorė

I a (gimnazijos)
43 Tumaš Danuta

Informacinės technologijos

Matematika

5 a
44 Usačiova Aksenija

Pradinis ugdymas

(rusų ugdomąja kalba)

Specialusis pedagogas

1 a
45 Vaiciulionienė Valentina

Pradinis ugdymas

(rusų ugdomąja kalba)

2 a
46 Vakar Ala

Matematika

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
47 Vitol Valentina Mokytojo padėjėja  
48 Zenkevič Kristina

Pradinis ugdymas

(lenkų ugdomąja kalba)

3 b
49 Zubenko Alina

Pradinis ugdymas

(rusų ugdomąja kalba)

2 b
50 Romanovskienė Alesia

Pradinis ugdymas

(rusų ugdomąja kalba)

1 b
51 Pavliukovič Valentina

Priešmokyklinis ugdymas

(rusų ugdomąja kalba)

 
52 Ščuckis Alanas

Kūno kultūra

 
53 Šutova Olga Mokytojo padėjėja