Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija
Vilniaus savivaldybės
Grigiškių gimnazija
Kalba:  ltruenpl
Tel./faks: 8-5-2432555
Adresas: Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės, Vilniaus m. sav.
El p.: rastine@grigiskiuvidurine.vilnius.lm.lt
 
Kraunasi...

Ugdymo karjerai renginiai

IŠVYKA Į XV TARPTAUTINĘ PARODĄ ,,STUDIJOS  2017“

 

     Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje.

Vasario 2d.  mūsų I-IV klasių mokiniai taip pat vyko į parodą.

    2017 metų parodą „Studijos 2017“ lydės išskirtinė renginių programa. Per tris dienas bus surengta daugiau nei 200 konferencijų, atvirų paskaitų, diskusijų, susitikimų su dėstytojais, karjeros konsultantais, savanoriais, verslumo, lyderystės ugdymo organizacijų atstovais.

     Kaip ir kiekvienais metais parodos  metu lankytojai gali vienoje vietoje susipažinti su profesiniu mokymu, koleginėmis ir universitetinėmis studijomis, su darbo rinkoje vyraujančiu specialistų poreikiu, bus kviečiami savarankiškai priimti su ateities planavimu susijusius sprendimus.

     Šiemet studijų paroda užėmė tris ekspozicijų sales, kuriose prisistatys daugiau nei 220 Lietuvos mokymo įstaigų, per 60 užsienio aukštųjų mokyklų, įvairios Lietuvos verslo įmonės.

   Parodoje taip pat veikia Švietimo ir mokslo ministerijos stendas, kuriame  teikiama visa informacija apie brandos egzaminus, priėmimo į profesines mokyklas ir aukštąsias mokyklas tvarka, studijų finansavimas ir kt. Čia pat mokiniai galės „pasimatuoti ateitį“, t. y. nusifotografavę specialioje foto būdelėje, pamatyti, kaip jie atrodys tapę pasirinktos srities specialistais.

   Parodos metu visus džiugino savo nuostabiais kūriniais Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras. Meno  vadovas ir dirigentas Egidijus Miknius.

   Mokiniams labai patiko parodos renginių programa. Kiekvienas iš jų sužinojo daug naudingos informacijos apie studijas ir profesijas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia

 

Paskaita „Neįtikėtinos ateities profesijos. Kaip joms tinkamai pasirengti?“

   Lapkričio 10 d. aktų salėje įvyko paskaitą I-IV klasių mokiniams ,,Neįtikėtinos ateities profesijos. Kaip joms tinkamai pasirengti? ".

     Kazimiero Simonavičiaus universiteto rinkodaros skyriaus vadovė Vilija Skaudžiuvienė papasakojo mokiniams apie rinkoje populiarias profesijas.

     Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU), įkurtas 2003, yra akredituota privati aukštojo mokslo institucija, turinti padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. KSU išsiskiria novatorišku požiūriu į mokslą, verslumo ir kūrybiškumo skatinimu bei orientacija į sėkmingą karjerą.

    Studijos apima pagrindines socialinių mokslų sritis – verslą ir vadybą, viešąjį administravimą, teisę, komunikaciją, ekonomiką, politikos mokslus ir sociologiją – taip pat fizinius mokslus informacinių technologijų srityje. Universitetas siūlo 13 bakalauro, 6 magistro ir 1 vientisųjų studijų programas, taip pat ištęstines studijas bei mokymus.

    Rinkodaros vadovė pabrėžė, kad universitete daugiausiai dėmesio skiriama kūrybiškumo, verslumo, inovatyvumo gebėjimų plėtojimui. Daug dėmesio skiriama mokinių savianalizei.

       Didelės galimybės studentams išvykti į užsienį.

      Daugiau apie studijas galima sužinoti Kazimiero Simonavičiaus universiteto svetainėje  http://www.ksu.lt/

"Programavimo savaitė – kodėl verta tapti IT specialistu?"

Spalio 6 d.  III B gimn. klasės mokiniai kartu su kl. auklėtoja Jelena Boroda  dalyvavo susitikime su  UAB Baltimax darbuotojais. Pokalbio tema-  "Programavimo savaitė – kodėl verta tapti IT specialistu?"

 „ Tai buvo nuostabi paskaita, kurios metu sužinojome apie IT specialisto darbą  šioje įmonėje. Darbuotojai  pasidalino savo motyvais, kodėl pasirinko būtent IT specialisto profesiją. Man ypač įdomu buvo išgirsti apie tai, kaip UAB Baltimax darbuotojai leidžia laiką pertraukų metų bei ką mėgsta veikti laisvalaikiu.”

Izabela Višnevskaja

 

“ Kai nukeliavome su klase į ofisą, kur parduodama antivirusinė programa ,,EsEt'', labiausiai įsiminė seniausio IT specialisto, Deivido, pasakojimas. Sužinojau, kad ši programa yra kuriama Slovakijoje. Deividas daug keliauja darbo reikalais. Pasak jo, aukšto lygio IT specialisto  darbo vieta yra panaši į tai kas rodoma filme: viskas modernu ir  itin slapta.IT specialisto kūrybinis darbas vyksta už uždarų durų, ofise. Supratau, kad norint įgyti ši` profesiją, reikia turėti daug žinių ypač tobulinti matematikos, informacinių technologijų ir anglų kalbos žinias.

Inesa Buckutė

IŠVYKA Į XIV TARPTAUTINĘ ,,STUDIJOS  2016“

        Šiais metais , vasario 4-6 dienomis parodų rūmuose LITEXPO vyko jau tradicija tapusi paroda - ,,STUDIJOS 2016“.

Parodoje dalyvavo mūsų gimnazijos IIa, IIb, III, IV klasių mokiniai, jų klasės vadovai, socialinė pedagogė.

      Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste. 

Parodos STUDIJOS 2016 tema – „Sprendimą priimi ne vienas“

        2016 m. parodoje  didelis dėmesys buvo skiriamas tėvų bei mokytojų auditorijai: vyko specialūs seminarų ciklai apie tai, kokį vaidmenį jie turi užimti vaiko apsisprendime, kur studijuoti, kaip motyvuoti vaiką mokytis, kaip padėti jam surasti savo kelią. 

       Parodoje IIa, IIb ,III ir IV gimnazijos klasių mokiniai turėjo galimybes sužinoti daug naudingos informacijos apie karjeros planavimą, reikalingas profesijas, perspektyvias specialybes, visų pakopų studijas Lietuvoje ir užsienyje, kalbų mokymosi galimybes, studijų kokybę, verslumo įgūdžių ugdymą, verslo įmonių lūkesčius būsimam darbuotojui, asmeninių savybių išgryninimą, tikslų išsikėlimą, savęs pažinimą.

      Abiturientams ši paroda – puiki galimybė susipažinti su Lietuvos aukštųjų mokyklų – universitetų, kolegijų siūlomomis specialybėmis ir studijų sąlygomis, reikalingiausiomis profesijomis ir amatais, užsienio universitetų ir kolegijų studijų programomis, sužinoti kaip pradėti nuosavą verslą, išmokti geriau pažinti save, formuoti tikslus, planuoti ateitį.

      Busimieji studentai sužinojo daug svarbios ir naudingos informacijos. Taip pat parodos metu mokiniai gavo daug įvairių lakstinukų, informacijos apie studijas.

 

Daugiau nuotraukų iš susitikimo

SUSITIKIMAS SU ISM VADYBOS IR EKONOMIKOS UNIVERSITETO AMBASADORE

       Lapkričio 26 d. ISM vadybos ir ekonomikos universiteto ambasadorė Agnieška Voitukovič mūsų gimnazijos III ir IV klasių mokiniams pristatė mokymo įstaigą ir jos fakultetus. Pristatymo metu mokiniai sužinojo apie ISM bakalauro studijas, išankstinį priėmimą, dviejų diplomų gavimo galimybes, tarptautines studijas, įsidarbinimo galimybes baigus ISM universitetą. Mokinia sužinojo, kad 2016 metais ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas pristato šešias bakalauro studijų programas Vilniuje:

Tarptautinis verslas ir komunikacijaanglų kalba

- Finansai, anglų kalba

Ekonomika ir politika, anglų kalba

Ekonomika, lietuvių/anglų kalbomis
Verslo vadyba ir analitika, lietuvių/anglų kalbomis

- Industrinių technologijų vadyba, anglų kalba

 Ji papasakojo, kaip galima tapti ISM vadybos ir ekonomikos universiteto ambasadore.

Daugiau apie universitetą galima sužinoti adresu http://www.ism.lt/index.php?lang=1

 

Daugiau nuotraukų iš susitikimo

 

„STUDFESTAS“- KONFERENCIJOJE APIE STUDIJAS IR KARJERĄ

 

       Š. m. spalio 21 d. IIa klasės mokiniai su savo kl. auklėtoja S. Rogovskaja dalyvavo „Siemens“ arenoje „Studfeste“- konferencijoje apie studijas ir karjerą. Šios išvykos tikslai buvo sutelkti dėmesį į ateities tikslus ir planus, praplėsti  žinias apie aukštąją mokslą, profesinių studijų įvairovę.Po konferencijos mokiniai dalijasi savo įspūdžiais apie „Studfestą“:

     „Studfestas“- pirmoji vienos dienos konferencija – festivalis Lietuvoje, jungiantis aukštąjį mokslą, karjerą, muziką ir pramogas. Renginyje išklausiau šešiolika pranešimų. Tarp jų buvo labai man įdomių, tačiau buvo ir tokių, su kuriais aš nesutinkau. Apskritei, buvo labai linksma ir įdomi patirtis. Labai buvo įdomu klausytis pranešimų, nes jie buvo išsakyti gyvai ir nenuobodžiai. Kiekvieną kartą buvo rodomos tai temai skirtos skaidrės. Buvo netgi ir anekdotų. Labai patiko mintis, kad mes visą laiką klausiame: kam man ta dailė, jeigu aš, pavyzdžiui, nusprendžiau būti IT specialistu? Minties esmė buvo tokia: nesvarbu ką tu išsirinkai, tu negali žinoti, kas tavęs laukia ateityje, ir gal tau kada nors prireiks tos dailės.Pranešėja Edita Znutienė skatino mus išmokti dar vieną užsienio kalbą. Ji pasakė, kad darbuotojai, kurie moka kelias užsienio kalbos, gali padaryti gerą karjerą.Mano nuomone, Studfesto organizavimas buvo gera ir vertinga idėja.“ (Valerija Urbanovič)

        „Mes buvom labai laimingi, kad turime tokią nuostabią galimybę sužinoti apie daugelį profesijų. Mes sužinojome, kaip galima lengvai ir greitai išmokti tekstą, eilėraštį. Klausėmės trečio kurso studento, kaip jam pavyksta viską noriai daryti. Sutinku, visiems reikia motyvacijos ir noro. Ir labai svarbu turėti šalia tokius žmones, kurie palaikytų ir padėtų tau siekti tikslų. Labai dėkinga visiems, kas prisidėjo prie STUDFESTO.“ (Jasmina Vorobjova).

 

Apie STUDFESTAS daugiau galite paskaityti http://www.studfestas.lt/

Daugiau nuotraukų iš STEDFESTAS

 

SUSITIKIMAS SU POLICIJOS PAREIGŪNAIS

 

                 2015 m. spalio 15 d. mūsų gimnazijos Ia klasės mokiniais su klasės vadove Olga Kločka ir socialine pedagoge Jevgenija Petrucina įgyvendindami alkoholio, tabako ir kt. medžiagų prevencijos programą apsilankė Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Policijos pareigūnai mokiniams papasakojo apie rūkymo žalą, taikomas nuobaudas už rūkymą viešose vietose, alkoholio vartojimo pasekmes. Mokiniai taip pat buvo supažindinti su policininkų veikla komisariate. Jie pamatė patalpas, kuriose vyksta įtariamųjų apklausos, patalpas su vaizdo kameromis, kurios filmuoja pavojingas miesto teritorijas, pamatė policininko atributikos parodą. Ekskursija paliko daug įspūdžių.

 

Daugiau nuotraukų galima pamatyti čia

SUSITIKIMAS SU PASIENIEČIŲ MOKYKLOS VYRESNIĄJA SPECIALISTE

 

           Gegužės 8 dieną mokyklos skaitykloje vyko susitikimas su Pasieniečių mokyklos viešųjų ryšių vyresniąja specialiste Dangute Kivilšiene. Ji supažindino 10-12 klasių mokinius su atrankos į  mokyklą sąlygomis, pasieniečio profesijos ypatumais, karjeros galimybėmis. D.Kivilšienė  pabrėžė, kad šios profesijos žmogus turi būti patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jausti kasdienį gerų darbų troškulį; kam nesvetimas noras saugoti ir padėti – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Mokiniai sužinojo, kad ši mokykla yra vienintelė Lietuvoje profesinė mokymo įstaiga, rengianti kvalifikuotus pasieniečius. Moksleiviai domėjosi apie stojimo į mokyklą sąlygas. Vyresnioji specialistė paaiškino, kad atrankoje į Pasieniečių mokyklą gali dalyvauti asmenys, esantys Lietuvos Respublikos piliečiai ir mokantys lietuvių kalbą, turintys ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą, kuriems yra sukakę ne mažiau kaip 18 metų, esantys tokios sveikatos būklės bei tokio fizinio pasirengimo, kuris leistų eiti pareigas vidaus tarnyboje, ir esantys nepriekaištingos reputacijos. Ji taip pat  papasakojo apie tęstines studijas ir šios profesijos karjeros galimybes. Daugiau galima sužinoti http://www.pasienietis.lt/

       Daug įdomios ir naudingos informacijos buvo pateikta šio susitikimo metu. Mokiniai aktyviai dalyvavo pokalbyje. Aktyviausieji buvo apdovanoti prizais.

Daugiau nuotraukų galima pamatyti čia

 

SVEČIUOSE VILNIAUS STATYBININKŲ RENGIMO CENTRAS

 

         Gegužės 7 dieną mokyklos aktų salėje vyko 9-12 klasių mokinių susitikimas su Vilniaus statybininkų rengimo centro atstovais. Su šiuo centru mokykla bendradarbiauja jau ne vienerius metus. Susitikimo metu mokiniams buvo suteikiama informacija apie stojimo sąlygas, buvo pristatomos programos, rodomas filmas apie profesijų įvairovę ir tolesnę profesinę karjerą. Pabaigoje svečiai noriai ir išsamiai atsakė į visus mokinius dominančius klausimus. Informaciją,  gautą susitikimo metu, mokiniai galės aptarti per klasės valandėlę. Daugia apie Vilniaus statybininkų rengimo centrą  www.vsrc.lt

 

SUSITIKIMAS SU VILNIAUS VERSLO KOLEGIJOS ATSTOVAIS

 

        Paskutinę balandžio dieną mokyklos bibliotekos skaitykloje į susitikimą su Vilniaus kolegijos atstovais susirinko gana vyriška draugija - 9-12 klasių mokiniai, kuriuos domina techniniai ir informaciniai mokslai. Čia aukštąsias neuniversitetines studijas pristatė Vilniaus kolegijos dėstytojai ir studentai. Buvo įdomus pasakojimas, iliustruojamas nuotraukomis, kokias studijų kryptis siūlo Vilniaus kolegija. Tai:

  ·  Biomedicinos mokslai

  ·  Humanitariniai mokslai

·  Menai

·  Fiziniai mokslai

·  Socialiniai mokslai

·  Technologijos mokslai

        Buvo pasakojama, kaip moderniai įrengtos laboratorijos, kokios siūlomos mainų programos su užsienio mokyklomis bei universitetais.  Vilniaus kolegija pateikė svarų argumentą - universitetuose daugiau dėstomi teoriniai dalykai, o kolegijose - praktiniai, šios kolegijos absolventai paklausūs darbo rinkoje ir turi geras įsidarbinimo perspektyvas (o tai ypač svarbu renkantis profesiją). Visas kolegijos pristatymas viešai prieinamas Grigiškių vidurinės mokyklos bibliotekos skaitykloje, išsamesnės informacijos galima ieškoti elektroninėje svetainėje viko.lt. Mokiniai buvo paraginti atsigręžti į matematiką, fiziką, biologiją, kurie sudaro fundamentinių mokslų pagrindą. Na, o kad mokytis nenuobodu, įrodė studentai, pademonstravę kelis robotus vorus, erdvinį šviečiantį kubą ar lazerinę reklamą. Į klausimą, kur tai pritaikyti, yra vienas atsakymas - dabar išradimų amžius, žmonija negali išsiversti be išmaniųjų prietaisų.  Linksmiausia susitikimo dalis - kaip Erikas Kolduba (11a klasė) su robotu varžėsi. Jeigu norite sužinoti baigtį, paklauskite jo paties.

Daugiau nuotraukų galima pamatyti čia

 

SUSITIKIMAS SU SOCIALINE DARBUOTOJA


       2015 m. balandžio 23d. mokykloje vyko susitikimas 11-12 kl. mokinių su Vilniaus miesto socialinės paramos centro Pagalbos šeimai skyriaus socialine darbuotoja su rizikos šeimomis Vaiva Karaliene.Ji supažindino mokinius su socialinio darbuotojo profesija. Socialinis darbuotojas - tai  tarpininkas tarp asmens, šeimos ir bendruomenės, šeimos  ir kitų institucijų, pavyzdžiui: socialinių ir prevencinių tarnybų, pagalbos ir medicinos reabilitacijos centrų, mokymosi įstaigų ir kitų.  Jis gina vaikų interesus, pataria ir padeda suaugusiems rasti geriausią išeitį iš sunkios gyvenimo situacijos.

    Daugiau nuotraukų galima pamatyti čia

 

STUDIJOS BALTSTOGĖS UNIVERSITETO FILIALE VILNIUJE

       Balandžio 17 d. Baltstogės universiteto filialo Vilniuje darbuotojai ir studentai  pristatė mūsų mokyklos 12 klasės mokiniams studijų programas, jų specializacijas, priėmimo sąlygas, pasakojo apie studijų galimybes ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje. Jie supažindino su nauja, tik nuo 2015 m. vykdoma, europeistikos krypties studijų programa. Baigęs šios krypties studijas absolventas turės galimybę susirasti žurnalisto, vadybininko, Europos projektų specialisto ir patarėjo darbą. Studentai  teigė, kad universitete sudarytos puikios sąlygos ne tik mokytis, bet ir turiningai leisti laisvą laiką, dalyvauti įvairioje sportinėje ir meninėje veikloje.

Studijos trunka trejus  metus, mokymas vyksta lenkų kalba. Diplomas pripažįstamas Lietuvoje, Lenkijoje ir kitose Europos šalyse, yra galimybė studijuoti magistrantūrą  Lietuvoje ir Lenkijoje,  pažangūs studentai gauna stipendiją.

Apie universitetą ir studijas galite sužinoti daugiau www.uwb.lt/lt/

 

STUDIJOS LIETUVOS VERSLO KOLEGIJOJE

      Balandžio 16 d. Grigiškių vidurinės mokyklos 10-12 klasių moksleiviai dalyvavo susitikime su Lietuvos verslo kolegijos atstove  Edita Voleišo. Ji moksleiviams vaizdžiai pristatė mokymo įstaigą, patrauklias studijų galimybes. Lietuvos verslo kolegija - aukštoji neuniversitetinė mokykla, kuri vykdo septynias neuniversitetines studijų programas: įstaigų ir įmonių administravimas, verslo vadyba, rekreacijos ir turizmo verslo vadyba, statybos verslo vadyba, ekonomika, programavimas kompiuteriams, prekybos vadyba. Lietuvos verslo kolegijos įgyjamas aukštasis išsilavinimas patvirtinamas profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu. Studijuoti kolegijoje galima mokamai ir nemokamai. Yra galimybė gauti studijų stipendiją arba steigėjų stipendiją.

Susitikimo metu išsamiai kalbėta apie programą „Erasmus Lietuvos mokykloms“.

Daugiau informacijos apie Lietuvos verslo kolegiją galima gauti: www.ltvk.lt

 

PAŽINTINĖ IŠVYKA Į SUVALKŲ PROFESINĘ MOKYKLĄ

      Kovo 26 d. mūsų mokyklos 10b ir 12a klasės mokiniai kartu su lenkų kalbos mokytoja T. Beliak nuvyko į Lenkiją, Suvalkų profesinę mokyklą pažintiniam susitikimui. Mokiniai per vieną dieną susipažino su keliomis studijų programomis: fizioterapija, slauga, inžinerija, statyba,ekonomika, pedaogika, kosmetologija, anglų, rusų filologija ir kt.

      Suvalkų profesinė mokykla – tai moderni aukštoji mokykla, kuri integruoja  naujausias IT technologijas į studijų procesą, tokiu būdu sukuriant  lanksčias ir patrauklias studijų formas.

    Pagal ERASMUS mainų programą studentams suteikiama galimybė pasimokyti užsienyje. Studentai gali pasinaudoti kitų Europos šalių patirtimi jų studijuojamų dalykų srityje.

      Jauki mokyklos aplinka, joje dirbantys kompetetingi ir turintys entuziazmo darbuotojai  paliko gerą įspūdį. Todėl keli mūsų mokyklos mokiniai netgi susidomėjo studijomis užsienyje.

 

SUSITIKIMAS SU ĮMONĖS “CAPITAL CITY GROUP” GENERALINIU DIREKTORIUMI

 

           Kovo 9 - 17 dienomis projektas „Kam to reikia?!” organizavo vaikų finansinio švietimo savaitę. Finansinio švietimo savaitės tikslas - padėti mokiniams suprasti sudėtingą finansų pasaulį, skatinti domėtis ekonomika, asmeniniais finansais bei jų valdymu.

        Kovo 23 d. 11-12 klasių mokiniai susitiko su įmonės “CAPITAL CITY GROUP” generaliniu direktoriumi Mindaugu Zaremba. Susitikimo metu direktorius papasakojo apie investicijas į  nekilnojamąjį turtą. Mokiniai sužinojo, kaip vystomi nekilnojamojo turto projektai. Taip pat generalinis direktorius išsamiai papasakojo  apie projektų vadovo profesiją. Paaiškino, kokį išsilavinimą ir kokias asmenines savybes privalo  turėti projektų vadovai. Mokiniai sužinojo apie nekilnojamojo turto projekto vystymo stadijas, kurias vykdo projektų vadovas, su kuo reikia bendrauti vykdant projektą.

          Moksleiviams buvo pateikta informacija  apie tai, ką turi žinoti investuotojai investuodami lėšas į  įvairios paskirties pastatus. Papasakojo apie įmonės įgyvendintus projektus. Mokiniams labai patiko susitikimas.

 

IŠVYKA Į XIII TARPTAUTINĘ MOKYMOSI, ŽINIŲ IR KARJEROS PLANAVIMO PARODĄ „STUDIJOS 2015“

    Liaudies išmintis byloja: "Turėk mėgstamą darbą, ir nė vienos  dienos gyvenime tau neteks dirbti". Vadovaudamiesi šia patarle nusprendėme išsiaiškinti, ar svajojame apie įdomias profesijas, ar įmanoma iš jų pragyventi, kokius brandos egzaminus laikyti ir pan. Į visus šiuos klausimus gali atsakyti vienintelė "Litexpo" organizuojama paroda "STUDIJOS 2015". Nieko nelaukdami ten ir patraukėme. Ne mes vieni - mūsų mokyklos 10-tokai, 11-okai ir 12-okai su auklėtojomis gerokai nustebo, pamatę erdviose "Litexpo" salėse galį surasti bet kurios Lietuvos aukštosios, profesinės technikos mokyklos ar koledžo stendą ir gauti visą reikalingą informaciją stojančiajam, pamatėme ir iš visos šalies atvykusius abiturientus. Atskiroje patalpoje studijų programas siūlė užsienio šalių aukštųjų mokyklų atstovai, o kvalifikuoti karjeros koordinatoriai ir psichologai asmeniškai kalbėjosi su abiturientais apie jų tinkamumą, psichologines savybes dirbti ar studijuoti.

Į namus grįžome pasinėrę į apmąstymus - juk taip atsakinga nulemti savo ateitį.

Daugiau informacijos galite rasti čia

 

NACIONALINĖ KARJEROS SAVAITĖ

 

       Baigdami mokyklą, mokiniai ne visada tvirtai žino, kokias studijas norėtų pasirinkti. Jie tiesiog nežino, kuo galėtų tapti bei kokių karjeros galimybių turi įvairių sričių profesionalai. Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje mokytojams tampa vis sunkiau mokiniams suteikti visapusiškas žinias apie įvairias naujoves ir praktinį jų pritaikymą. Mokiniams labai trūksta žinių apie šalies darbo rinką.  Todėl mūsų mokykla šiais metais dalyvavo Nacionalinėje karjeros savaitėje, kuri vyko lapkričio 24–28 d. Visą savaitę mokiniai turėjo galimybę susitikti  su įvairių sričių specialistais, sužinoti apie tai, ką jie dirba, kokios yra karjeros galimybės. Jie noriai susitikdavo su mokslininkais, inžinieriais, banko darbuotojais ir kitų profesijų atstovais.

 

Daugiau apie šį renginį