Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija
Vilniaus savivaldybės
Grigiškių gimnazija
Kalba:  ltruenpl
Tel./faks: 8-5-2432555
Adresas: Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės, Vilniaus m. sav.
El p.: rastine@grigiskiuvidurine.vilnius.lm.lt
 
Kraunasi...

Projektas "Sveikinimas Lietuvai"

  Minint Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetį, gimnazijos bendruomenė prisijungė prie Tautinių mažumų departamento organizuoto Pietryčių Lietuvos ir kitų šalies regionų mokyklų bendradarbiavimo iniciatyvos kūrybiškai, įvairiomis meninėmis formomis supažindinti su šalyje gyvenančiomis tautomis, jų kultūra, tradicijomis, papročiais, istorija bei folkloru. Mūsų komanda dalyvavo Trakų suaugusiųjų mokymo centro projekte „Sveikinimas Lietuvai“ ir kūrė asmeninius elektroninius atvirukus bei video klipus – sveikinimus Lietuvai. Visų 50 mokyklų darbai buvo įkelti į virtualią erdvę ir išsiųsti respublikiniam konkursui, vykusiam Trakuose.

         Gruodžio 6 d. buvom pakviesti į baigiamąjį renginį ir apdovanoti I vietos saldžiu prizu – edukacija, saldainių gamyba AJ šokolado sostinėje bei galimybe apžiūrėti pirmąjį Lietuvoje skulptūrų iš šokolado muziejų. Na o gruodžio 7 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salėje Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės sukvietė moksleivius ir mokytojus iš Vilniaus ir Vilniaus rajono, Visagino, Šalčininkų, Trakų, Varėnos, Kėdainių bei Ukmergės į bendradarbiavimo iniciatyvų pristatymo renginį.Dalyviams koncertavo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleiviai, mokyklų atstovams buvo įteikti padėkos raštai.

AČIŪ visiems dalyvavusiems šiame projekte

(Pažiūrėti mūsų darbą galima čia https://www.youtube.com/watch?v=cVlgAtfytpA&feature=youtu.be)

 

Gimnazijos mokytojai ir moksleiviai

 

Daugiau nuotraukų


SUSIPAŽINKIME - MUITININKAS

     Minint Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmetį, 7b klasės moksleiviai, auklėtoja Gražina ir socialinė pedagogė Jevgenija lapkričio 28 d. vyko į susitikimą su muitinės mokymo centro kinologu bei jo tarnybiniu šunimi ir iš arčiau susipažino su muitininko kinologo profesija. Muitinės muziejaus patalpose tarptautinės kategorijos šunų ekspertas Artūras Zaleckas papasakojo kaip atrodo keturkojo pareigūno kasdienybė ir kiek šunys prisideda prie sėkmingo muitinės darbo. Šiuo metu Lietuvoje dirba 13 kinologų ir 17 keturkojų pareigūnų. Su vienu iš jų, vardu Žiauriai Gražiu, susipažinome ir mes. Jis su muitininku Artūru dirba pašte, oro uoste ir bando aptikti nelegaliai įvežamus pinigus.

       Susipažinome su muitinės istorija nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iki šių dienų. Muziejuje saugoma peršauta Lietuvos Respublikos vėliava, kabojusi Lavoriškių poste, pirmosios Lietuvos pareigūnų – Savanorių krašto apsaugos tarnybos, muitinės, pasienio policijos, dabartinės muitininko ir mobiliosios grupės specialioji uniforma, dabartinio Lietuvos pasienio stulpo kopija, plombos ir plombavimo priemonės. Įdomių eksponatų bei slėpimo vietų matėme konfiskuotų prekių konteineryje.

           Tad vienos moksleivės svajonė tapti muitininke kinologe ir dirbti su augintiniu gali virsti tikrove.

 

Daugiau nuotraukų


Projektas "MEDE-Museum Education in a Digital Era" prasideda

             Nuo š.m. lapkričio 25 d. mūsų gimnazija kartu su partneriais pradėjo ERAZMUS+ K229 projekto "MEDE-Museum Education in a Digital Era" vykdymą. Pirmas projekto koordinatorių susitikimas vyksta Trikaloje, Graikijoje. Mokytojos Daiva Griskeviciene​​, Jelena Boroda​​ ir pavaduotoja ugdymui Dalia Gauryte​​ kartu su kitų šalių koordinatoriais iš Graikijos, Portugalijos, Rumunijos ir Vengrijos aptaria projekto tikslus, uždavinius ir vykdomas veiklas.

 

Daugiau nuotraukų


Naujas mokyklinis autobusiukas

       Spalio 30 d. Grigiškių gimnazijoje šventė: atriedėjo naujas mokyklinis autobusiukas. 
       Naujas autobusiukas – tai ne tik geresnės sąlygos mokiniams važiuoti į mokyklą, bet ir vykti dalyvauti konkursuose, varžybose, olimpiadose, kurie skatina mokinių geresnių mokymosi rezultatų siekimą.
 

Už gražią dovaną dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei!


PROJEKTAS VILNIAUS VAIKAMS „Mokau rūšiuoti“

 „Šaunu, kai vaikai gali vesti pamokėlės vaikams“  
                                                                         Eduardas
 

               Mūsų gimnazijos 7b klasės moksleiviai prisijungė prie VŠĮ „Problemų sprendimo centro“ vykdomo aplinkosauginio švietimo projekto Vilniaus miesto ugdymo įstaigoms „Mokau rūšiuoti“ ir trumpam tapo savanoriais mokytojais Grigiškių pradinės mokyklos ketvirtokams. Parengę savo pamokėlės planą, moksleivius mokė teisingai rūšiuoti atliekas, demonstravo iš antrinių žaliavų pagamintus produktus, žaidimo metu „gelbėjo“ gyvūnus nuo šiūkšlių gausos. 

 
"Jei nori gyventi švariame Grgiškių miestelyje - rūšiuok" 
                                                                              Julija
 
Po pamokėlės 4a ir išvykos į pradinę mokyklą, Julija sukurė filmuką. FILMUKAS
 
Daugiau nuotraukų
 
 

SVEIKINAME !