Kvietimas į priešmokyklines grupes

TĖVELIŲ DĖMESIUI !

Grigiškių gimnazija kviečia vaikus į priešmokyklines grupes rusų ir lenkų ugdomąja kalba 2022-2023 m.m. Darbo laikas nuo 7.30 iki 17.30 val. Garantuojame geras mokymosi sąlygas. Mūsų gimnazijoje vaikai turi galimybę lankyti papildomus užsiėmimus: šokius, muziką, dailę, darbelius, gamtos mokslų bandymus. Mieli tėveliai, vaikai, specialiai paruošti mokyklai savo gimtąja kalba, galės sėkmingai mokytis toliau. Teikiama logopedo, psichologo ir soc. pegagogo pagalba. Jeigu jūs planuojate lankyti Grigiškių gimnazijos priešmokyklinę grupę (rusų, lenkų kalba), dėl išsamesnės informacijos  prašome kreiptis į gimnazijos raštinę. Tel. (8 5) 2432555.

Pranešame, kad nuo 2022 metų sausio 1 d.  Vilniaus miesto savivaldybės informacinėje sistemoje yra priimami  prašymai iš tėvelių (globėjų, rūpintojų), kurie pageidauja, kad jų vaikai nuo 2022 m. rugsėjo 1d.  pradėtų lankyti Grigiškių gimnaziją.

Atkreipiame ypatingą dėmesį, kad nuo kovo 1 iki 10 dienos https://svietimas.vilnius.lt/ tėvai turi galimybę pasitikrinti, ar vaikas yra priimtas į gimnazijos priešmokyklinę grupę. Pažymime, kad tėvai gali redaguoti prašymus, jų pateikimo (redagavimo) data nedaro įtakos vietai eilėje. Galima pasirinkti iki penkių ugdymo įstaigų.

Grupės formuojamos nuo kovo 18 iki 31 dienos. Grupių formavimo metu tėvai (globėjai, rūpintojai) neturės galimybės pateikti ir redaguoti prašymų.

Tėvai (globėjai, rūpintojai), kurie gaus pranešimą dėl vaiko priskyrimo į gimnaziją per 10 kalendorinių dienų turės pasirašyti el. ugdymo sutartį. Vaikai, kurių tėvai (globėjai, rūpintojai) nepasirašė el. ugdymo sutarties per nustatytą terminą, bus išbraukiami iš sąrašo ir apie atsiradusias laisvas vietas pranešama laukiantiems eilėje.

Informuojame, kad laisvos vietos skelbiamos https://svietimas.vilnius.lt/

Atkreipiame dėmesį, kad į atsilaisvinusias vietas vaikai yra priimami nuolat.