Gimnazija dalyvauja vaikų vasaros stovyklų konkurse

Vilniaus miesto savivaldybės administracijai paskelbus vaikų vasaros stovyklų konkursą Grigiškių gimnazija pateikė paraišką dalyvauti konkurse.

Konkursui teikiamos programos, kuriose numatoma užimti tik Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos mokyklose besimokančius vaikus. Savivaldybės biudžeto lėšos skiriamos dieninėms, stacionarioms stovykloms (su laikinu apgyvendinimu) ir mobilioms stovykloms (stovyklaujama keliaujant). Programai gali būti skiriama iki 7 000 (septyni tūkstančiai) Eur. Prioritetas teikiamas pareiškėjui, kuris planuoja užimti didesnį vaikų, esančių jautresnėje socialinėje situacijoje, skaičių, parengta kokybiška, įdomi su įvairiomis veiklomis programa ir pateikta detali, pagrįsta išlaidų sąmata.

Paraiškos teikiamos iki 2021 m. balandžio 30 d. 12 val.

Numatyta, kad birželio 16 d. Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijoje pradės savo veiklą vasaros stovykla „Saulės blyksniai“. Susirinko nemažas būrys smagiai nusiteikusių vaikų.

Dalyvaus 1-4 ir penktų klasių mokiniai.

Stovyklos programą galite rasti ČIA.

Už stovyklos veiklą atsakinga socialinė pedagogė Eugenija Petrucina